Home » Uživatelé
Uživatelé

Co je Monster a co pro vás může znamenat?

Monster je světovou jedničkou v poskytování komplexních online služeb pro nábor záměstnanců a hledání práce na internetu. Pro uchazeče o zaměstnání, kteří hledají novou práci anebo přemýšlejí o změně dosavadní kariéry, má Monster podrobné návody, jak se komplexně na náborový proces připravit a získat maximum z nabízených pracovních příležitostí.

Kde všude Monster působí?
Monster Worldwide provozuje stránky s nabídkou volných míst v 56 zemích světa a 60 lokálních jazycích. Náš dosah je opravdu globální, na stránkách Monster můžete hledat práci kdekoliv na světě. Působíme ve většině evropských zemí, v Severní Americe, Mexiku, v Latinsko-amerických zemích, v Indii a Číně, Austrálii a dalších. Kompletní seznam zemí, kde působíme, si můžete prohlédnout zde.

Jaké nabídky práce na Monster najdete?
Na našem portálu jsou zveřejněné aktuální nabídky práce z různých oborů a profesí, pro uchazeče s nejrůznějším vzděláním a pracovními zkušenostmi. Najdete zde volná místa ve státní správě i soukromých společnostech, pozice pro absolventy i top manažery. Nejrychleji získáte aktuální nabídku volných míst, pokud zadáte do vyhledávání klíčové slovo nebo název pozice, jakou hledáte.

Jak probíhá kontakt mezi uchazeči a zaměstnavateli?
Monster je portál, kde zaměstnavatelé zveřejňují své nabídky volných míst. Uchazeči mají několik možností, jak na nabídky práce reagovat. Kandidáti, kteří si na Monster vytvoří profil (a doplní ho o životopis, případně LinkedIn profil), mohou na pozice reagovat jediným kliknutím na tlačítko Odpovědět v každém inzerátu. V případě zveřejnění životopisu vás také mohou oslovit zaměstnavatelé, kteří hledají vhodné kandidáty v databázi uchazečů. Strukturovaný a přehledný profesní profil si na Monster vytvoříte snadno vyplněním jednotlivých údajů jako je vzdělání, praxe, dovednosti, členství v profesních organizacích, kariérní cíle, jazykové znalosti, profily na sociálních sítích. Zveřejněním životopisu zvýšíte své šance na nalezení nového zaměstnání, neboť vás mohou oslovit přímo zaměstnavatelé, kteří hledají kandidáta s vaším profilem.


Pro uchazeče o zaměstnání jsou všechny služby zdarma.
Vytvořte si profil na Monster.cz a nastavte si status životopisu na "veřejný".
Jak používat Monster

Zveřejněte na Monster svůj životopis.
Hledejte nabídky práce.
Získejte informace na téma práce a kariéra.

Sledujte nás
Pracujte pro Monster
Koho hledáme do našeho týmu a co nabízíme? Podívejte se na aktuální nabídku volných míst přímo ve společnosti Monster.
©2011 Monster - Všechna práva vyhrazena - U.S. Patent No. 5,832,497 - NYSE: MWW - V: 2021.3.0.3-816